Nasza firma świadczy od 2003 roku kompleksowe usługi internetowe.

Podstawą naszej działalności jest jak najszersze upowszechnianie dostępu do sieci INTERNET.

Oferujemy stały dostęp do sieci INTERNET o szybkości do 1000 Mbit/s. pełen zakres usług z tym związanych w tym także montaż. Oferujemy dostęp drogą światłowodową, radiową oraz LTE i 5G. Całość jest oparta na łączach światłowodowych. Serwery działają pod kontrolą sprzętu Cisco ze względu na swoją wydajność i niezawodność.

Dla naszych klientów zainteresowanych posiadaniem taniego telefonu stacjonarnego, oferujemy pomoc w jego uruchomieniu i konfiguracji. Cena utrzymania numeru, to tylko 1,23 zł. miesięcznie. Rozmowy krajowe i zagraniczne 7 gr. za minutę na numery stacjonarne i 17 gr. za minutę na telefony komórkowe!

Dysponując wieloletnim doświadczeniem, doskonałą znajomością najnowszych technologii oraz rozeznaniem na rynku informatycznym jesteśmy w stanie sprostać najwyższym standardom świadczenia usług telekomunikacyjnych. Medium jakim jest internet stanowi zupełnie nowe ogniwo sprzęgające ze sobą wszelkie środki przekazu, jakimi na dzień dzisiejszy są między innymi telewizja, radio czy prasa. Łączy nie tylko grupy czy instytucje, ale pozwala na interakcję pomiędzy jednostkami.

Internet jest także rynkiem. Pozwala na zamieszczanie przekazów reklamowych, handel, poszukiwanie pracy. Sądzimy, że już wkrótce ekonomiczny potencjał sieci komputerowych będzie w pełni wykorzystywany i mamy ambicję być w czołówce tych, którzy się do tego przyczynią. Nie każdy wykorzystuje Internet do tego samego celu, dlatego oferujemy różne rodzaje dostępu do sieci. Zarówno firmom, jak i osobom prywatnym proponujemy stały dostęp za atrakcyjną cenę. Stały dostęp do sieci Internet realizowany drogą radiową lub za pośrednictwem linii bezpośrednich, z nielimitowanym transferem danych. Dostępny w kilku opcjach określających przepustowość: od 10 Mb/s do 1000 Mb/s.

Oferujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie. Podstawową zasadą jaką realizujemy w miejscowościach przez nas obsługiwanych jest 100% DOSTĘPNOŚĆ USŁUG . Gwarantujemy wszystkim mieszkańcom miejscowości przez nas obsługiwanych instalację w przeciągu 3 dni od daty zgłoszenia chęci dołączenia do naszej sieci. Nasi klienci mają również dostęp do wewnętrznej sieci LAN, który daje możliwość komunikacji między mieszkańcami, oraz wszelakie usługi multimedialne. Posiadamy bardzo szybkie serwery WWW, E-MAIL, FTP.

Dostęp do Internetu oferowany przez naszą firmę jest TANI , SZYBKI i BEZPIECZNY. Pamiętaj także, że nigdy nie zaskoczą Cię nieprzyjemne niespodzianki, ponieważ nasza stała miesięczna opłata jasno określa, czego możesz spodziewać się każdego miesiąca.

OFERUJEMY WIĘCEJ NIŻ INNI I TO ZA NIŻSZĄ CENĘ!

MAMY SETKI ZADOWOLONYCH KLIENTÓW!

DOŁĄCZ DO NICH!

 

ZEZWOLENIE TELEKOMUNIKACYJNE

 

 

GryfNet

Firma EWAND Andrzej Kołodziejski

ul. Bankowa 10, 59-620 Gryfów Śląski

Bank PKO B.P. Nr konta: 82 1020 2124 0000 8902 0443 8784

Mapa dojazdowa

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Copyright © 2023. GryfNet

Joomla Templates by Joomla-Monster.com